خرید آموزش فوتسال

امتیاز 0.0 از 5 - تعداد 0 رای ثبت شده است.

 این روزها یکی از رشته هایی که بسیار پر طرفدار شده و علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب نموده است رشته ورزشی فوتسال است. شما نیز اگر از علاقه مندان به این رشته می باشید و دوست دارید تا در فوتسال حرفی برای گفتن داشته باشید و به مهارت بالایی در ان دست یابید پیشنهاد می کنم با ما در ادامه همراه باشید چرا که می خواهیم به شما محصولی آموزشی در این زمینه معرفی نماییم.

 

نام اثر : آموزش فوتسال برای همه

شماره شناسنامه اثر :  8-00100-046386

مخاطب اثر : عموم اشخاص

تولید کننده : پانا پرداز آریا


14000 تومان
اشتراک گذاری :

محصولات مشابه این روزها یکی از رشته هایی که بسیار پر طرفدار شده و علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب نموده است رشته ورزشی فوتسال است. شما نیز اگر از علاقه مندان به این رشته می باشید و دوست دارید تا در فوتسال حرفی برای گفتن داشته باشید و به مهارت بالایی در ان دست یابید پیشنهاد می کنم با ما در ادامه همراه باشید چرا که می خواهیم به شما محصولی آموزشی در این زمینه معرفی نماییم.

فروشگاه اینترنتی وردسا این بار در میان سایر محصولات خود مجموعه آموزش فوتسال را برای شما قرار داده است.شما با در اختیار داشتن مجموعه فوق می توانید خیلی زود به مهارت های لازم در این ورزش دست یابید و بدون اینکه نیاز باشد هزینه های زیادی  برای رفتن بر سر کلاش ای این رشته بپردازید تمام تکنیک ها و تاکتیک های فوتسال را به درستی و زیر نظر برترین مربیان ایران بیاموزید.

 

آموزش فوتسال

ممکن است برای همه علاقه مندان مقدور نباشد که بخواهند دوره های عملی فوتسال را طی نمایند و بر سر کلاس های این رشته حاضر شوند. ممکن است امکانات لازم در شهرستان های کوچک برای رشته فوق فراهم نباشد به همین منظور ما توصیه می کنیم عزیزانی که به هر دلیل نمی توانند در کلاس های حرفه ای رشته فوق شرکتت کنند با کمترین هزینه ممکن اقدام به تهیه این محصول نمایند و در خانه مشغول به یادگیری رشته فوق شوند.

با همیه مجموعه به راحتی و به شرط اینکه تلاش و پشتکار خود را به کار بیاندازید می توانید خیلی زود آمزوش فوتسال حرفه ای را فرا گرفته و موجب حیرت سایرین شوید.مجموعه فوق به گونه ای تدوین و تولید شده است که افراد مبتدی  هم می توانند از ان سود ببرند و حتی افراد حرفه ای فوتسال هم می توانند از ان استفاده لازم را داشته باشند.شما عزیزان اگر به دنبال مجموعه آموزش فوتسال مبتدی می باشید ما این محصول ارزشمند را به شما پیشنهاد می کنیم.

آموزش فوتسال حرفه ای

از خوبی داشتن فیلم آموزشی فوتسال این است که شما برای یاد گرفتن یک تکنیک و نکته خاص می توانید بارها و بارها ان قسمت از آموزش مد نظرتان را مشاهده نمایید  تا به مهارت و درک صحیحی از ان برسید.بسیاری شاید فکر کنند که ورزشی همچون فوتسال یا فوتبال دیگر نیاز به اموزش ندارد و همنی که یک توپ در اختیار داشته باشند همه چیز حل است. اما به شما عزیزان توصیه می کنم اگر دوست دارید تا در آینده اسمی از شما در این فوتسال شنیده شود تنها و تنها راه ان این است که شما به صورت اصولی و کاملا علمی به یادگیری تمام نکات این ورزش بپردازید.آموزش فوتسال پایه می تواند قدم به قدم به شما تمام انچیز هایی را که یک ورزشکار کهنه کار می داند نشان دهد.شما از تجربیات سایرین در قالب این مجموعه ارزشمند استفاده خواهید کرد.

 

 در این مجموعه ارزشمند شما یاد خواهید گرفت :

  • انچام صحیح دریبل کردن در فوتسال
  • انجام صحیح پاسکاری در فضای های کوچک و بسته
  • کنترل توپ
  • یادگیری کامل قوانین فوتسال
  • آموزش صحیح کنترل توپ در فوتسال
  • آموزش تمرینات تکنیکی فوتسال
  • آموزش تمرینات دفاعی 
  • یادگیری سیستم های بازی 
  • آموزش شوت زنی
  • و...

آموزش فوتسال مبتدی

در میان سایر محصولات عرضه شده درباره آموزش فوتسال به جرات می توان گفت که محصولی که برایتان اماده کرده ایم یکی از کامل ترین و روان ترین آموزش هایی است که می توانید رد مورد این رشته بیابید.شما چه آماتور باشید و چه حرفه ای باید بدانید که با در اختیار داشتن این مجموعه ارزشمند می توانید بر علم و دانش خو تکنیک خود بیفزایید.

برای تهیه این محصول از فروشگاه وردسا می توانید به روش های زیر اقدام به خرید نمایید :

 

می توانید بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید و بعد از دریافت ان وجه کالا را بپردازید (تحویل درب منزل)

 

و یا می توانید به صورت تلفنی با شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و سفارش خود را تلفنی ثبت نمایید.

 

همچنین  می توانید آدرس +کد پستی +نام محصول+نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک دهید

 

 

 

 

 فوتسال

 

 

 

از دیگر محصولا ما دیدن فرمایید :

آموزش فوتبال, آموزش والیبال , آموزش دفاع شخصی , آموزش فوتسال , آموزش آرایشگری مردانه , آموزش آشپزی , آموزش شیرینی پزی , آموزش خیاطی خانم عمرانی ,کتاب خیاطی خانم عمرانیچای سبز لاغری , آموزش بافتنی با میل , ژل افزایش قد , شن جادویی , لنز ناخن

 

 

 

نظرات کاربران


نظر بدهید


نقد و بررسی14000 تومان 
اضافه به سبد خرید