آموزش بافتنی

امتیاز 0.0 از 5 - تعداد 0 رای ثبت شده است.

 یکی از هنر هایی که خانم ها توجه زیادی به ان دارند و دوست دارند تا در آن مهارت بالایی را کسب نمایند هنر آموزش بافتنی با میل است.می توان در شهر های بزرگ آموزشگاه هایی را یافت که در این باره دوره های آموزشی را در حال برگزاری هستند اما شاید در همه جا چنین امکاناتی فراهم نباشد و یا اگر هم باشد خیلی ها  فرصت حضور بر سر این کلاس ها را نداشته باشند و یا پرداخت هزینه های  ان برایشان مقدور نباشد. به همین دلیل امروز در فروشگاه وردسا برای شما عزیزان محصولی با عنوان آموزش بافتنی با دو میل  را تهیه کرده ایم که توسط استاد خانم منصوره یاوری آموزش داده خواهد شد. ایشان در برنامه های تلویزیونی هم دوره های مختلف آموزشی را در این باره برگزرا کرده اند و به همین خاطر می توان به جرات عنوان کرد که یکی از محبوب ترین آموزش هایی که در زمینه بافتنی با میل می توان یافت همین محصول است.

نام اثر : آموزش بافتنی به روش ساده

شماره شناسنامه اثر :  8-00100-036383

مخاطب اثر : عموم اشخاص

تولید کننده : پانا پرداز آریا


14800 تومان
اشتراک گذاری :

محصولات مشابه یکی از هنر هایی که خانم ها توجه زیادی به ان دارند و دوست دارند تا در آن مهارت بالایی را کسب نمایند هنر آموزش بافتنی با میل است.می توان در شهر های بزرگ آموزشگاه هایی را یافت که در این باره دوره های آموزشی را در حال برگزاری هستند اما شاید در همه جا چنین امکاناتی فراهم نباشد و یا اگر هم باشد خیلی ها  فرصت حضور بر سر این کلاس ها را نداشته باشند و یا پرداخت هزینه های  ان برایشان مقدور نباشد. به همین دلیل امروز در فروشگاه وردسا برای شما عزیزان محصولی با عنوان آموزش بافتنی با دو میل را تهیه کرده ایم که توسط استاد خانم منصوره یاوری آموزش داده خواهد شد. ایشان در برنامه های تلویزیونی هم دوره های مختلف آموزشی را در این باره برگزرا کرده اند و به همین خاطر می توان به جرات عنوان کرد که یکی از محبوب ترین آموزش هایی که در زمینه بافتنی با میل می توان یافت همین محصول است.

آموزش بافتنی با میل

 

برنامه های خانم یاوری در شبکه های تلویزیونی 1 و 2 و 3 و شبکه آموزش 4 پخش شده و مخاطبان زیادی نیز دارد.بهترین فرصت برای شما عزیزان فراهم شده تا با هزینه ای اندکی بهرتین استاد در این زمنیه را به خانه خود بیاورید و به صورت قدم به قدم با تمام اصول بافتنی با میل آشنا شوید.محصولات مختلفی را می توان در بزاار یافت که در زمینه  آموزش بافتنی ارائه شده اند اما از مزیت های خرید محصول اورجینال خانم یاوری می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • محصول اصلی با کیفیت بسیار بالای پخش  همراه خواهد بود و این در حالی است که محصولات رایتی و تقلبی از کیفیت پایینی در زمان پخش برخوردار هستند.
  • با خرید محصول اصلی بافتنی شما از پشتیبانی و گارانتی اصلی شرکت در زمانی که محصول به هر دلیل خراب باشد ودیسک های ان قابل پخش نباشند می توانید استفاده نمایید.
  • شما با خرید محصول اصلی می توانید در قرعه کشی هنرکده آریانا نیز شرکت نمایید.
  • همچنین با خرید محصول اصلی در خرید های بعدیتان از ما تخفیف خواهید گرفت.

 

اما در مورد محصول آموزش بافتنی با میل می توان توضیحات زیر ا به تکمیلی عنوان کرد :

 

نام محصول : آموزش بافتنی با دو میل
استاد راهنما : سرکار خانم منصوره یاوری
تعداد دی وی دی : ۳ عدد
گارانتی : تنها با خرید محصول اصلی گارانتی شامل خرید شما می شود.
قرعه کشی : تنها با خرید محصول اصلی در قرعه کشی پلاک طلا شرکت می کنید.
قیمت: ۲۵۰۰۰ تومان

 

 

نحوه خرید :


روش اول : بروی دکمه خرید پستی که در میان توضیحات محصول است کلیک کرده و به صورت آنلاین خرید نمایید.

 


روش دوم : آدرس +کد پستی +نام محصول +نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک کنید.


روش سوم :تماس تلفنی با شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴

 

آموزش بافتنی با دو میل

 

 

این محصول هم در کامپیوتر و هم در دستگاه های خانگی به راحتی قبال پخش است و بدون هیچ مشکلی می توانید از آن استفاده نمایید.تعداد دیسک های این کالا 3 عدد است که در قالب 3 دی وی دی ارائه شده است.شما 6 ساعت اموزش مفید را می توانید  در طی این دوره بگذرانید. در این محصول  20 طرح اولیه برای زمینه لاباس ها آموزش داده شده است و در ان 3 مدل کلاه و شال گردن نیز اموزش داده می شود. از دیگر عناوین اموزشی که در این محصول گنجانده شده است 

می توان اموزش بافت آستین افتاده و آستین کتی و همچنین دو مدل جیب و بافت لباس از یقه اشاره کرد.به صورت کلی می توان عناوین زیر را در قالب دیسک اول این مجموعه مشاهده کرد :

انواع روش های ساده بافی و حالت های کش باف

انواع طرح های ابری یا همان رکن
طرح های مرواریدی
آموزش طرح های شطرنجی
آموزش تیغ ماهی
آموزش پیلیسه
آموزش پیچ ساده
آموزش پیچ گلدانی
آموزش اشگی حصیری عمودی و حصیری پیوسته
آموزش بافت نخودی
آموزش بافت کشباف توری
آموزش لوزی کوچک
آموزش ستون توری
آموزش شطرنج توری
آموزش دانه برفی و جناقی
آموزش شمع و گل و پروانه
آموزش مشبک و لوزی پیوسته

 

 از نظر مباحث آموزشی ارائه شده  می توان محصول فوق را در رده کامل ترین ها در ایران دانست. همچنین نحوه اموزش به قدری ساده و روان است  که شما خیلی راحت و در زمانی اندک می توانید به مهارت بالایی دست پیدا کنید. مورادی که در بالا عرض کردیم عناوین موجود در دیسک اول بود و اما در دیسک دوم از مجموعه اموزش بافتنی با دو میل خانم یاوری می توانید عناوین زیر را مشاهده نمایید :

 

آموزش شال گردن بدون گره
آموزش کلاه ساده
آموزش کلاه کج
آموزش بافت کلاه شاپو
تکنیک های سایز بافی
آموزش حلقه آستین
آموزش یقه پشت و سرشانه
آموزش یقه هفت و یقه گرد

 

بافتنی با میل

 

اگر برنامه خانم منصوره یاوری را از طریفق تلویزیون دنبال کرده باشید حتما شما هم با ما هم عقیده هستید که یکی از برتری های این دوره اموزشی روان بودن و سادگی کار  است . ایشان با روش های بسیار ساده اصول و نکات مهم بافتنی با میل را به هنر آموزان نشان خواهند داد. شما در دیسک سوم از این مجموعه ارزشمند می توانید عناوین زیر را مشاهده نمایید :

 

 

 

 

از دیگر محصولا ما دیدن فرمایید :

آموزش فوتبال, آموزش والیبال , آموزش دفاع شخصی , آموزش فوتسال , آموزش آرایشگری مردانه , آموزش آشپزی , آموزش شیرینی پزی , آموزش خیاطی خانم عمرانی ,کتاب خیاطی خانم عمرانیچای سبز لاغری , آموزش بافتنی با میل , ژل افزایش قد , شن جادویی , لنز ناخن

 

 

نظرات کاربران


نظر بدهید


نقد و بررسی14800 تومان 
اضافه به سبد خرید